Epoksi Zemin Kaplama Firmaları

Epoksi Zemin Kaplama Firmaları


Epoksi Zemin Kaplama FirmalarıEpoksi Zemin Kaplama Firmaları arasında en çok aranan ve hizmetlerini büyük ölçüde tüm Türkiye illerinde sergileyen Bir firmayız. Sektörümüzde liderlerden olan ve bu liderliği günümüz teknolojilerinide takip ederek güncel tutan firmamız, Epoksi Zemin Kaplama, 3 Boyutlu Zemin Kaplama, Yol Çizgi Boyaları, Yol Yaya Geçitleri, Güvenlik Çizgileri uygulamaları hizmeti vermekteyiz.

Epoksi Zemin Kaplama


Epoksi zemin kaplama ,ilaç fabrikaları, hastanelerin steril alanları, elektrik santralleri ve her türlü sanayi tesisinde temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir, kapalı alan zemin kaplaması olarak kullanılır. Kolay temizlenmekte ve mekanik mukavemeti yüksektir. Kimyasal maddelerin etkisine dayanıklıdır. Bu tür epoksi kaplama, daha çok tekstil, gıda, ilaç, fabrika, hastane, okul, üretim tesisleri gibi yerlerde kapalı alan zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır.

3 Boyutlu Zemin Kaplama


3 Boyutlu Zemin Kaplama3 Boyutlu Zemin Kaplama her türlü mekanda yerlerinizi seçtiğiniz herhangi bir 3 Boyutlu Resmi zemine uygulayabiliyoruz. Bu sayede mekanınıza değişik bir görsellik vermiş oluyor ve görenlerin göz zevklerine hitap etmiş oluyorsunuz. Birçok alanda en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan 3 Boyutlu Zemin Kaplama Uygulaması genel olarak banyo, müsaifr odaları, oteller, reklam ajansları, ziyaretçi alanları, hava alanları ve konutlarda tercih edilmektedir.

Yol Çizgi Boyası Uygulama – Yaya Geçidi Çizgileri – Güvenlik Çizgileri – Park Çizgileri


Yol Çizgi Boyası Güvenlik Çizgileri Park ÇizgileriYol Çizgi Boyası Uygulama, Yaya geçidi çizgileri, güvenlik çizgileri, park çizgileri denince Epoksimar tercihedilmektedir. Özel üretim boyalar ile uygulanan çizgiler araçların lastik sürtünmelerine karşı çok dayanıklı olması gerekmektedir. Bu boyalar özellikli boyalar olduğu için bir çok firma kalitesiz ürün kullanmakta ve yollar olsun, trafik şeritleri olsun silinip bozulmaktadır. Epoksimar en iyi, en kaliteli yol çizgi boya ürünlerini kullanmaktadır. Metre2 ne oursa olsun firmamız yüklenici konumundadır ve anahtar teslimi işlerinde çok ciddi ve hassas çalışmaktadır. Bu nedenle her zaman epoksimar tercih edilmektedir.

Epoksi Zemin Kaplama ile İlgili Aramalar