REFERANSLAR
Firma Adı İş Tanımı Açıklama
Erzurum Oto Yıkama  Portakal Desenli Epoksi Zemin Kaplama 400m2  Oto Yıkama Merkezimize epoksi ile zemin kaplama uygulaması yaptılar. Ellerine sağlık hem hızlılardı hemde anahtar teslimi erken yaptılar. Teşekkürler Epoksimar
İstanbul Marmara Ünivesitesi Epoksi Portakal Deseni Kaplama 210 m2  Üniversitenin Bölüm binasına epoksi zemin kaplama uygulaması yapılmıştır. 
Erzurum Kardelen TV  Self Leveling Kaplama 400m2 Uygulama  400m2 lik alana Self Leveling Kaplama Uygulaması ile anahtar teslimi. Güle Güle Kullansınlar. 
Madoffice Sağlık Endüstri A.Ş 780 m2 Portakal Desenli Epoksi Zemin Kaplama Portakal Kabuğu Desenli hizmet binası merkez odası zemin kaplama uygulaması
İstanbul Niş Optik Self Leveling Kaplama 120 m2 Uygulama Yüzey Self Leveling ile kaplandı. Müşterimizin memnuniyeti işin erken bitmesiyle gerçekleşti.
İstanbul Doğa Koleji Self Leveling Kaplama Uygulaması 700 m2 Self Leveling Kaplama ile zemin çok muhteşem durdu. Teşekkürler Epoksimar. Yapacağınız işlerde size başarılar diliyorum...
İstanbul Dudullu İş Güvenlik Çizgileri İş Güvenlik Çizgileri ile Epoksimar Epoksi Zemin Kaplama ile çalıştık. Kendileri ile 7 yıldır çalışmaktayız.
Ankara Emek Elektrik Self Leveling Kaplama 1800m2 Uygulama Elektrik Santrali Selfleveling uygulaması için teşekkürler Epoksimar!
Balıkesir Günen Askeriye Deniz Üssü Portakal Desenli Epoksi Kaplama Uygulaması Uygulama için Teşekkürler Epoksimar!
Balıkesir Günen Rüzgar Gölleri Elektrik Santral Self Leveling Kaplama 120m2 Uygulama Uygulama için Epoksimara Teşekkürler.
Muhabbet Kafe Self Leveling Kaplama 300m2 Uygulama Epoksimara Çok Teşekkürler...
M.M SEAFOOD LTD 850 m2 Selfleveling Uygulama Selfleveling Uygulama için emeğinize sağlık EPOKSİMAR
Isparta Süleyman Demirel OSB Gülmer Garble Mermer 2540m2 İki Renk Portakal Kabuğu Desenli Kaplama ve İş Güvenliği Çizgileri Uygulamanıza hayran kaldık! Zamanında anahtar teslim ve süper iş.Teşekkürler Epoksimar
 İstanbul Hedef Ecza Deposu  
 Kemalpaşa EM Elektromekanik  
 Gaziemir Serbest Bölge Hipro İlaç Fabrikası  
 Gaziemir Serbest Bölge Delphi  
 Gaziemir Serbest Bölge Hugo Boss  
 Işık Kent Şirin Bebe Ayakkabı Fabrikası  
 İstanbul Standart Pompa  
 Wespar Akvaryum İzmir  
TOP